Doświadczenie zdobywane na kursach ewangelizacyjnych (05.2019)

Działalność Szkoły Nowej Ewangelizacji od samego początku stała się dla naszej Wspólnoty okazją do zdobywania bezcennego doświadczenia w służbie Nowej ewangelizacji. Od kilku lat nasze Siostry i Bracia przeżywają kolejne kursy zarówno jako uczestnicy, jak i ci, którzy je animują. Każda kolejna edycja daje szansę dla nowych wolontariuszy. Skład ekipy prowadzącej nigdy nie jest identyczny, co pozwala ewangelizatorom na budowanie nowych relacji i sprawdzeniu się w nowej posłudze.

Dotychczas z naszej wspólnoty w prowadzenie kursów zaangażowało się prawie 40 osób. Już jesienią następne osoby z WJD będą miały okazję do zaangażowania się w poprowadzenie nowych edycji kursów ewangelizacyjnych.

Poprzedni wpis | 2019-5-22Błogosłaiona, która uwierzyła (09.05.2019)
Następny wpis | 2019-5-28Święty Józef - mąż Boży i mąż Maryi (23.05.2019)

Zostaw komentarz