Posługa w Woli Wereszczyńskiej

Minął pierwszy rok realizacji projektu duszpasterskiego Jubileuszowych Parafialnych Misji Ewangelizacyjnych w naszej Diecezji. Do tej pory nasza Wspólnota, dzięki współpracy ze Szkołą Nowej Ewangelizacji zaangażowała się w prowadzenie tej formy rekolekcji w dwóch parafiach (Woskrzenice i Dokudów). Przed nami już w sierpniu czeka nas kolejne podobne wyzwanie pastoralne. Na zaproszenie księdza kanonika doktora Pawła Wiatraka, proboszcza parafii w Woli Wereszczyńskiej poprowadzimy tam Misje w terminie 25.08-01.09 br.

Wcześniej, bo już 10.08 (sobota) ekipa wolontariuszy wyruszy tam, by roznosić „po domach” programy Misji, zapraszając do udziału w tym szczególnym wydarzeniu. Potrzebujemy 16-tu osób, które w parze z miejscowym „przewodnikiem” trafią do każdego gospodarstwa i obejścia tamtejszych mieszkańców. Wyjazd w sobotę o 7.00, a na powrót w Siedlcach wolontariusze powinni być ok. 16.00.

Zostało niewiele czasu, a na tę chwilę mamy tylko siedem osób, dlatego prosimy o podejmowanie szybkiej decyzji i przekazanie jej do Joanny Kozioł,  vice-liderki naszej Wspólnoty (kom. 502.682.755).

Poprzedni wpis | 2019-7-30Wznowienie spotkań formacyjnych WJD
Następny wpis | 2019-8-05Zmiana godziny spotkania

Zostaw komentarz