Relacja z Misji w parafii Dokudów (12.05.2019)

Od sierpnia ubiegłego roku w naszej diecezji trwają Jubileuszowe Parafialne Misje Ewangelizacyjne. Nasza Wspólnota przez ostatnie dwa lata intensywnie przygotowywała się do tej szczególnej posługi. Dzięki Bogu, mieliśmy już wcześniejsze doświadczenia z Misji prowadzonych w Archidiecezji Warszawskiej. Jednak mamy zasadę, że każde nowe dzieło, jakie podejmujemy traktujemy indywidualnie i w związku z tym przygotowujemy się do niego nie „sztampowo”, lecz dokładnie analizując wszystkie szczegóły czekającej nas posługi.

Pierwszą parafią w naszej diecezji, gdzie jesienią 2018 roku przeprowadziliśmy Jubileuszowe Misje były Woskrzenice. Z naszej Wspólnoty zaangażowało się wtedy ponad 30 osób. Podobnie było i tym razem, gdy w maju prowadziliśmy Misje w parafii Dokudów. Siostry i Bracia z WJD głosili świadectwa swojej wiary i nawrócenia, angażowali się w liturgię, codziennie rozdawali uczestnikom drobne upominki itp. Oprócz tego dwa tygodnie przed Misjami kilkanaście osób z naszej Wspólnoty rozniosło osobiście do domów parafian zaproszenia z programem Misji.

Serdecznie dziękujemy zarówno tym, którzy bezpośrednio zaangażowali się w posługę w parafii Dokudów, jak również tym, którzy w tych dniach pościli, adorowali Pana przed Najświętszym Sakramentem i modlili się w intencji tego dzieła.

Poprzedni wpis | 2017-6-12Siedlce dla Jezusa 2017
Następny wpis | 2019-5-21Relacja ze spotkania modlitewno-formacyjnego (16.05.2019)

Zostaw komentarz