Relacja z Wieczoru Wspomnień o Mazim (10.09.2020)

Spotkanie naszej Wspólnoty dnia 10.09. było poświęcone wspomnieniom o naszym bracie Mazim, który odszedł do Pana 02.09.br. Ten wyjątkowy wieczór był transmitowany na żywo na profilu facebook’owym naszej Wspólnoty. Tego wieczoru wszyscy modliliśmy się za naszego brata śp. Marcina Mazurka. Na gitarze grał nasz opiekun duchowy ks. Tomasz. Były lider Maciej przygotował prezentację multimedialną, w której zamieścił około 300 zdjęć przywołujących najważniejsze wspólne chwile przeżyte zarówno podczas realizacji dzieł ewangelizacyjnych, jak i podczas spotkań integracyjnych. Wszyscy zebrani mogli przypomnieć sobie lata wspólnie spędzone z Marcinem. Na naszym spotkaniu gościliśmy także współpracowników Marcina z pracy oraz gości, którzy mieli okazję angażować się z nim w projekty muzyczne czy medialne. Wysłuchaliśmy też wielu świadectw związanych z  życiem naszego brata. Wspólne śpiewy pieśni uwielbienia naszego Pana, sprawiły, że nasz wieczór wspomnień o Marcinie zapamiętamy na całe życie.

Opr. Katarzyna Strzałek

Poprzedni wpis | 2020-9-11Świadectwa o Mazim (10.09.2020)
Następny wpis | 2020-9-14Mamy nowych "kwalifikowanych" świadków (12.09.2020)

Zostaw komentarz