Wznawiamy Wieczory Chwały !

Po kilku miesiącach przerwy mamy przyjemność poinformować wszystkich zainteresowanych, że udało nam się znaleźć stosowne miejsce, aby na powrót organizować Wieczorów Chwały. Bardzo nam zależało na kontynuacji tego projektu, który nasza Wspólnota zainaugurowała kilkanaście lat temu i prowadziła go cyklicznie co miesiąc, do maja tego roku.

Dzięki życzliwości duszpasterzy akademickich najbliższy Wieczór Chwały odbędzie się 28.11. Będzie to tradycyjnie ostatni czwartek miesiąca, a jednocześnie odbędzie się to na kilka dni przed rozpoczęciem Adwentu i… temu właśnie tematowi zostanie poświęcone nasze najbliższe spotkanie uwielbieniowe.

Zatem serdecznie zapraszamy 28. listopada na godz. 19.00. do kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego w Siedlcach przy ul. Brzeskiej 37 (obok kościoła p.w. Ducha św.).

W programie oprócz muzyki worship animowanej przez diakonię muzyczną WJD „wzmocnioną” muzykami z parczewskiego „Porozumienia”, przewidzieliśmy tzw. „zapowiedź Adwentu”pasterza Wspólnoty, świadectwo i oczywiście adorację Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.

Poprzedni wpis | 2019-11-17Miłość do nieprzyjaciół – Osiem Błogosławieństw (14.11.2019)
Następny wpis | 2019-11-24Co łączy Abrahama, Mojżesza oraz dwóch uczniów Jana Chrzciciela? (21.11.2019)

Zostaw komentarz