Zakończyliśmy zapisy na Kurs Józef

Trzy razy w roku nasza Wspólnota przeżywa własne rekolekcje formacyjne. Zwykle organizujemy je przed Adwentem, Wielkim Postem i wakacjami. W związku z tym od kilku lat do ich poprowadzenia zapraszamy różnych księży, pozostawiając im swobodę wyboru tematyki ćwiczeń duchowych. Tym razem nasze rekolekcje poprowadzi zaznajomiony z naszą WJD ks. Robert Grzybowski, dyrektor SNE Diec. Drohiczyńskiej. Poprosiliśmy go, aby wraz ze swoją „szkolną” ekipą przeprowadził nam Kurs Józef. jest to ich autorski pomysł, którego treść, póki co pozostaje dla nas „słodką” tajemnicą.

Zakończyliśmy zapisy na tenże kurs. Dom rekolekcyjny w Siedlanowie, gdzie odbędą się te rekolekcje może przyjąć na weekend (z noclegami) 48 osób. A ponieważ skład zespołu SNE to osiem osób, dlatego dla nas pozostało 40 miejsc, które bez problemu znalazły chętnych w naszej wspólnocie.

Kurs rozpoczniemy w piątek (21.02). Jeśli to możliwe prosimy, aby przyjechać na 17.00 (czas na znalezienie pokoju i poznanie Domu rekolekcyjnego). O godz. 18.00 ks. Grzegorz Koc, dyrektor Domu odprawia zwykle „krótką” Eucharystię dla mieszkańców wsi, więc jeśli ktoś chce może dołączyć. O godz. 18.30 przewidziana jest kolacja, a o 19.00 zaczniemy oficjalnie kurs Józef.

Kurs zakończymy w niedzielę (23.02) po południu.

Poprzedni wpis | 2020-2-10Quiz wiedzy o Eucharystii (06.02.2020)
Następny wpis | 2020-2-14Katecheza mistagogiczna - obrzędy wstępne Mszy św. (13.02.2020)

Zostaw komentarz