Zaproszenie na Wieczór Chwały (28.05.2019)

Gorąco zapraszamy na kolejny Wieczór Chwały. Niedawno we Wspólnocie próbowaliśmy policzyć, ile to już razy zorganizowaliśmy takie spotkania. Doliczyliśmy się około 150-ciu edycji w Siedlcach, a w Diecezji i innych częściach Polski ponad 30.

Wiedząc, że „najczystszą” tzn. najmniej interesowną formą modlitwy jest uwielbienie, systematycznie realizujemy to dzieło od kilkunastu lat. Dlatego i tym razem serdecznie zapraszamy do sali KLO obok kościoła p.w. św. Józefa w czwartek 30. maja br. o godz. 19.00.

Ponieważ kończy się miesiąc maj, który rozpoczął się wspomnieniem osoby św. Józefa Rzemieślnika, dlatego chcemy wrócić do przesłania jakie płynie do nas z postawy tego wielkiego męża Bożego. Stąd w programie najbliższego Wieczoru oprócz uwielbienia wyrażonego modlitwą spontaniczną i śpiewem, znajdzie się czas na pantomimę i świadectwo działania łaski Bożej przez wstawiennictwo Oblubieńca Maryi. Nie zabraknie też pełnej skupienia adoracji, a ci, którzy przybędą na spotkanie zostaną obdarowani drobnymi upominkami.

Poprzedni wpis | 2019-5-28Święty Józef - mąż Boży i mąż Maryi (23.05.2019)
Następny wpis | 2019-6-03Diecezjalne Czuwanie Wspólnot (08.06.2019)

Zostaw komentarz