Znowu razem na spotkaniach (05.08.2021)

Nasza Wspólnota po krótkiej wakacyjnej przerwie wraca do podejmowania dzieł Bożych. Dlatego pierwsze powakacyjne spotkanie naszej Wspólnoty odbyło się już w pierwszy czwartek sierpnia br. Rozpoczęliśmy je od wspólnej modlitwy do Ducha Świętego, którą poprowadzili dla nas brat Antoni i vice liderka Asia. Od samego początku nowego roku formacyjnego podejmujemy się wielu działań ewangelizacyjnych. Zaczynamy od Misji w parafii Przegaliny już w dn. 29.08-5.09. br. Później przyjdzie czas na kolejne trzy inne parafie.
Po krótkim pierwszym po przerwie spotkaniu formacyjnym udaliśmy się do kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu. Msza Święta (tym razem inaczej niż zwykle) odbyła się po spotkaniu i adoracji. O pierwszą oprawę Uczty Pańskiej w tym roku formacyjnym zadbała grupa Pawła. Po Eucharystii zaśpiewaliśmy wspólnie Apel Jasnogórski dla naszej Mamy. Na następne nasze spotkanie zapraszamy za tydzień 12.08 o godzinie 19.00.
Poprzedni wpis | 2021-8-01Wznawiamy spotkania, ale... (08.2021)
Następny wpis | 2021-8-13Pan wzywa, Pan posyła (12.08.2021)

Zostaw komentarz