Osoby posługujące w Woli Wereszczyńskiej

Osoby posługujące w Woli Wereszczyńskiej

Jest już gotowa lista posług osób świeckich na najbliższe Jubileuszowe Parafialne Misje Ewangelizacyjne, które Szkoła Nowej Ewangelizacji poprowadzi w Woli Wereszczyńskiej. Link z grafikiem posług na poszczególne dni został udostępniony przez nasz profil wspólnotowy na What’s App. Ci, którzy nie korzystają z tego komunikatora, a zgłaszali chęć posługiwania proszeni są o kontakt z naszą vice-liderką Joanną (502.682.755).

Większość ewangelizatorów stanowią oczywiście Siostry i Bracia z WJD. Serdecznie dziękujemy wszystkim chętnym, którzy zgłosili się do tej posługi. Niestety, nie dla wszystkich znalazło się miejsce, ale już w październiku nadarzy się następna okazja w Parczewie. Podobnie jak poprzednio, tak i tym razem w ekipie oprócz Sióstr i Braci z naszej Wspólnoty będą posługiwać osoby ze wspólnoty „Odkupieni” oraz z Terespola i Łukowa.

Szczegóły dotyczące zadań i godzin wyjazdu z Siedlec zostaną podane w czwartek na spotkaniu formacyjnym o godz.19.00 w auli pod kościołem św. Józefa. W razie pilnych zapytań prosimy kontaktować się z ks. Tomaszem.

Poprzedni wpis | 2019-8-19Program Parafialnych Misji Ewangelizacyjnych w Woli Wereszczyńskiej
Następny wpis | 2019-9-05Życie w Bożej obecności (22.08.2019)

Zostaw komentarz