Zaproszenia dla WJD od dk. Adama (13.06.2020)

Drogi Księże Tomaszu, Siostry i Bracia ze Wspólnoty Jednego Ducha i swego czasu z Akademickiej Grupy Ewangelizacyjnej (w której wiele się zaczęło…).

Dzielę się z Wami wielką radością, że Dobry Bóg obdarzył mnie darem powołania kapłańskiego i doprowadził, także z Waszą pomocą, do zbliżających się święceń. Wyrazem odwzajemnienia tej Bożej łaski, niech będzie nasza wspólna modlitwa podczas Święceń Prezbiteratu, za wszystkich przystępujących do nich diakonów, a będzie nas siedmiu. Święcenia odbędą się w katedrze siedleckiej w sobotę, 13 czerwca br. o godz. 10.00.

Będę zaszczycony, jeżeli również Was zobaczę na Mszy świętej prymicyjnej połączonej z nabożeństwem odpustowym z racji wspomnienia świętego  Antoniego Padewskiego, Patrona mojej rodzinnej parafii w Kotuniu w niedzielę o godz. 12.00.

Dzięki życzliwości Proboszcza parafii św. Józefa w Siedlcach, będziemy mogli spotkać się także, na Mszy św. dziękczynnej, którą będę celebrował w tymże Sanktuarium w czwartek 18 czerwca o godz. 18.

Bardzo Wam dziękuje za prowadzone w mojej intencji „Jerycho różańcowe” już od 13 maja! Nie wątpię, że w tym czasie jestem dzięki Waszemu modlitewnemu ofiarowaniu się, otoczony szczególną opieką Jezusa i Niepokalanej Maryi Panny, która powiedziała 13 maja 1917 roku w Fatimie, by codziennie odmawiać różaniec.

Niech już wkrótce błogosławieństwo prymicyjne, na mocy przywileju udzielonego przez Ojca Świętego, jako błogosławieństwo papieskie, będzie dla Was doświadczeniem miłości i łaskawości naszego Pana- Jezusa Chrystusa!

Poprzedni wpis | 2020-6-06Szósta katecheza mistagogiczna (04.06.2020)
Następny wpis | 2020-6-16Program najbliższych rekolekcji WJD (19-21.06.2020)

Zostaw komentarz