Podziękowanie za posługę w Woli Wereszczyńskiej (01.09.2019)

Serdecznie dziękuję wszystkim Siostro i Braciom z naszej Wspólnoty, którzy zaangażowali się w Jubileuszowe Misje Ewangelizacyjne, jakie Zespół Misyjny Szkoły Nowej Ewangelizacji prowadził w parafii pw. św. Izydora w Woli Wereszczyńskiej.

Przez osiem dni misję głoszenia Słowa Bożego, oprawy wokalno-muzycznej, modlitwy wstawienniczej i innych posług pełniło ponad trzydzieści osób. Zdecydowana większość z nich to Wy, członkowie i członkinie naszej WJD. Wszyscy daliście świadectwo miłości do Chrystusa obecnego w bliźnich, dla których poświęciliście swój czas kosztem odpoczynku, bezpłatnego urlopu i rozłąki z bliskimi. Nie przeraził Was ani duży dystans, jaki dzieli Siedlce od tamtej parafii, ani trema, ani inne przeszkody, które piętrzyły się podczas organizacji tego dzieła.

Moje podziękowanie kieruje również do tych wszystkich, którzy w tym czasie ofiarowali swoją modlitwę i post w intencji tych Misji. Następna okazja do posługi ewangelizacyjnej czeka nas w bazylice parczewskiej w dn. 20-27.10. br. Już dziś proszę, abyście w Duchu św. podjęli się rozeznania Waszego miejsca w tym dziele.

Niech Pan pomnoży w Was wszystkich wiarę nadzieję i miłość

Poprzedni wpis | 2019-9-05Eucharystia i Maryja - dwa filary katolickości (29.08.2019)
Następny wpis | 2019-9-05Oficjalna inauguracja roku formacyjnego WJD (08.09.2019)

Zostaw komentarz