Przymierze (30.07.2020)

Spotkanie rozpoczęło się od uwielbienia naszego Pana tańcem. Tańczyliśmy wspólnie z naszą diakonią tańca, której animatorem jest Patrycja. Z kolei modlitwę Wspólnotową animowały: Justyna i Marlena. Śpiewaliśmy pieśni na chwałę naszego Zbawiciela, który zasługuje na naszą największą cześć i wdzięczność. Konferencję poprowadziła siostra Anna, która przybliżyła nam temat idei przymierza w Biblii. Jeśli zachowamy Prawa Boże, to błogosławieństwa będą spływać zgodnie z obietnicą Pana. W psalmach Bóg deklaruje, że ma w opiece sieroty, wdowy i tych, którzy strzegą Jego Przymierza. Stwórca pozostaje wierny przymierzu nawet wtedy, gdy my jesteśmy niewierni. Dla urozmaicenia konferencji, Ania zaprezentowała nam scenkę teatralną, w której brały udział osoby z naszej Wspólnoty. Zobaczyliśmy na własne oczy, że to właśnie Bóg Ojciec przez Jezusa dotrzymał wierności Swemu zobowiązaniu przymierza, jakie zadeklarował przez proroków, przez co ocalił nas od śmierci wiecznej.
Na kolejne spotkanie naszej Wspólnoty zapraszamy 20.08 br. W tym czasie będziemy indywidualnie w swoich parafiach uczestniczyć w duchowej pielgrzymce do naszej Mamy na Jasną Górę. 

Poprzedni wpis | 2020-8-01Czas na pogłębione studium biblijne (23.07.2020)
Następny wpis | 2020-9-03Mazi... do zobaczenia w niebie (03.09.2020)

Zostaw komentarz