Zapowiedź spotkania w 1-szą rocznicę śmierci Maziego (02.09.2021)

Nasze cotygodniowe czwartkowe spotkanie formacyjne, przebiegało będzie tym razem w nieco innej formie. Jest to pierwszy czwartek miesiąca, kiedy to zawsze spotykamy się na Wspólnotowej Eucharystii. Z racji tego, że nasz Opiekun Duchowy, ksiądz Tomasz, będzie w tym czasie na Jubileuszowych Misjach Ewangelizacyjnych w Przegalinach, ofiarujmy tę Eucharystię w swoich indywidualnych intencjach.

2 września przypada 1-sza rocznica śmierci naszego Wspólnotowego Brata Maziego, dlatego po Mszy Świętej spotykamy się na parkingu parafialnym, gdzie zorganizujemy się w grupki i kilkoma autami udamy się na cmentarz przy ul. Janowskiej. Będzie to czas na wspólną modlitwę za duszę zmarłego Marcina Mazurka.

Wszystkie Siostry i Braci z WJD zachęcamy do założenia naszych Wspólnotowych koszulek, aby w Duchu jedności zrobić wspólne zdjęcie, upamiętniając ten szczególny dzień.

Po powrocie z cmentarza, wrócimy na trwającą od godz. 19:00 adorację Najświętszego Sakramentu.

O godzinie 20:00 spotykamy się na auli w podziemiach kościoła, gdzie będzie godzina świadectw. Nasze Siostry i Bracia będą mogli podzielić się świadectwami z ostatniego czasu, który był bardzo intensywny i miejmy nadzieję, że niezwykle owocny. M. in. było to uczestnictwo w kursie 'Jezus w 4 Ewangeliach’ i kursie 'Mojżesz’ organizowanym przez Białostocką Szkołę Nowej Ewangelizacji, preewangelizacja w Polskowoli oraz posługa na kursie 'Nowe Życie’.

Poprzedni wpis | 2021-8-30Jak mówić świadectwo? (26.08.2021)
Następny wpis | 2021-9-03"Wszystko co mam, oddaję Tobie" (02.09.2021)

Zostaw komentarz