„Wszystko co mam, oddaję Tobie” (02.09.2021)

Spotkanie naszej Wspólnoty w pierwszy czwartek września rozpoczęło się od Mszy Świętej w kościele św. Józefa w Siedlcach. Po Liturgii udaliśmy się na cmentarz, by wspólnie pomodlić się za duszę naszego zmarłego brata, śp. Marcina Mazurka, bo to właśnie 02.09 minęła pierwsza rocznica Jego odejścia do Pana. Po modlitwie i wyśpiewaniu piosenki autorstwa Marcina „Wszystko co mam”, zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie. Następnie wróciliśmy do kościoła na spotkanie naszej Wspólnoty, podczas którego dzieliliśmy się świadectwami działania Pana w naszym życiu. Siostry i Bracia opowiedzieli o niezwykłych owocach uczestnictwa w kursie „Jezus w 4 Ewangeliach” i kursie „Mojżesz” organizowanych przez białostocką Szkołę Nowej Ewangelizacji. Inni opowiadali o posłudze po preewangelizacji w Polskowoli oraz posłudze na kursie „Nowe Życie”. Po wielu świadectwach odspiewaliśmy Apel Jasnogórski dla naszej Kochanej Mamy. Na następne nasze spotkanie zapraszamy już za tydzień 09.09 br. 
Opracowała: Katarzyna Strzałek
Poprzedni wpis | 2021-8-30Zapowiedź spotkania w 1-szą rocznicę śmierci Maziego (02.09.2021)
Następny wpis | 2021-9-06Relacja z Wieczoru Pamięci... (04.09.2021)

Zostaw komentarz